Yetkin Teknik

Hakkımızda

Firmamız servis hizmet içeriği ile sektör içerisinde kurumsal hizmet sunmakta ve bunu da alanında uzman kadrosu ile yerine getirmektedir. Güler yüzlü personel arızalanan ürününüz konusunda en iyi çalışmayı sunar ve garantili bir şekilde işlemi yerine getirir. Tüm hizmet müşteri memnuniyet ilkesine uygun olarak sunulmaktadır. Firmamız kombi bakımı ve tamiri konusunda teknolojik ekipmanı ve profesyonel alt yapısı ile destek verir. Buda güvenilir bir hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. Kombilerin tamiri ve bakımı uzmanlık isteyen bir konudur. Bunun için ilgili süreç alanında uzman kadro ile size sunuluyor. Geçmişten gelen deneyim geleceğe emin adımlarla verilmektedir.

Profesyonel Tamir Ve Bakım Onarım Hizmeti

Firmamız kombi ve klimalarınız için gerekli desteği ayrıcalıklı olarak sunuyor. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz arıza kaydınızı alarak en yakın ekibi size yönlendirerek hizmet veriyor. Firmamız ekonomik fiyat politikasını benimser ve ödeme kolaylıkları ile size yardımcı olur. Buda güvenilir bir hizmet almanıza yardımcı olacaktır. Kombilerde oluşan tüm arızalara vakıf olan personel yerinde onarım hizmeti ile destek sunar. Ayrıca yedek parça temini konusunda da orijinalliği benimser ve gerekli olan değişikliği güven içerisinde yapar. Klimalarınızın bakımının yapılması daha sağlıklı bir kullanım oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Uzman personel ilgili cihazlarınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusunda bilgilendirme yapar ve bu sayede daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamanız amaçlanır. Sizde bu hizmet içeriklerinden en iyi şekilde yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak başlangıç yapabilirsiniz. Garantili servis hizmet içeriği ve mutlu müşteri ilkesi benimsenerek sektöre katkı sağlanır. Klima ve kombi bakımlarında en yeni teknolojik ekipmanlar kullanılarak yerinde onarım hizmeti verilir. Firmamız sektör içerisinde sunduğu hizmet ile lider konumda yer alarak çalışmalarını sürdürüyor.