Avcılar Klima Bakım ve Tamiri

Klima Bakım ve Tamiri
Klima Bakım ve Tamiri

Avcılar Klima Bakım ve Tamiri

Klima bakımı insan sağlığı için çok önemli bir konudur. Klima kullanımı eğer birden fazla kişinin bulunduğu yerde çalıştırıldığından insanlar arasında hapşırma başta olmak üzere çeşitli şikâyetler varsa; bunun sebebi klimaya gerekli temizlik ve bakım konusunun üzerinde durulmamasıdır. Klima kullanımları sırasında basit arızalar oluşabilir, bunlar için çözüm kılavuzu eşliğinde ufak uygulamalar söz konusu olabilir ancak her klima mutlaka tam teşekküllü bakıma ihtiyacı vardır. Bu da profesyonel bir firma ile olur. Bu profesyonel firma Avcılar klima bakım ve tamiri olarak biziz.

Neden Klima Bakımı Yaptırılmalıdır?

Klima bakımı yapılmalıdır. Çünkü bakımlı cihaz çok daha rahat çalışır, çok daha fazla enerji tasarrufu sağlar, çok daha maliyet düşer. Bakımsız cihaz ise kapasitesinin üstünde yüklenme yaparak enerji harcaması fazla olur. Bu yüklenmede arızalanmalara yol açar. Bakımsız klimalar filtrelemede havanın kalitesini de bozarak alerjik v.b. hastalıklara yol açar.

Klima gibi cihazların periyodik bakımları düzenli olarak 6 ayda bir olması en uygun olanıdır. Özellikle bakımlarda fan motorlarının arızalanmaması ve filtrelerin bakımları açılarından büyük önem taşır.  Klimaların periyodik bakımlarında kimyasal ilaçlarla dezenfekte edilirler. Profesyonel olan bir yetkili servis öncelikli olarak yapması gerekenleri müşterisine iletir, daha sonra eğer herhangi bir arıza varsa bunun giderilmesi üzerine işlem yapar. Avcılar klima bakım ve tamiri bu profesyonel firmanın adıdır.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima filtreleri söküldükten sonra kimyasal ilaçlarla ön bakıma başlanır. Birikmiş toz, kir, haşere gibi ayrıntılar temizlenir. Kanallarda kapalılıktan dolayı zarar görmüş yerlerin bakımı yapılır, filtreler yıkanır, tüm bağlantılar kontrol edilir, tıkalı gözenekler açılır. Tüm kontroller sonrasında gaz kaçak testi yapılıp bakım tamamlanır.

Avcılar klima bakım ve tamiri olarak müşterilerimize düzenli bir klima bakımı önermekteyiz. Bunu uzman kadromuzla sunmaktayız. Verdiğimiz tasarruflu fiyatlar kapsamında en iyi hizmeti sunmak ilkesini taşıdığımızdan tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörün ihtiyaçlarını belirleriz. Bakım ücretimiz ev ya da ofis kapsamında farklılık gösterir. Fakat her zaman amacımız tasarruflu fiyat üzerinden ilerlemektir. Bizim için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet önce gelir. İşçiliğimiz için ise garantimiz nettir. Isıtma ve soğutma sektöründe; kalite ve beklenilen üzerinde hizmet denildiğinde biz buradayız, bekleriz. Klima bizim işimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir