Küçükçekmece Klima Bakım ve Tamiri

Klima Bakım ve Tamiri
Klima Bakım ve Tamiri

Küçükçekmece Klima Bakım ve Tamiri

Klimalar artık yaz kış her dönemde imdada yetişen cihazlar haline gelmiştir. İhtiyaç duyulması her geçen gün de artış gösteren klimaların özellikle dış mekânda kalan hava koşulları ile karşı karşıya kalmasından dolayı aşınma halleri yaşanabilmektedir. Klimanın dış yüzeyi bu sebeplerce kirlenir. Bu durum kış aylarında ise çok daha yüksek seviyelerdedir. Klimalar gelişen teknoloji ile birlikte sürekli bir kendini yenileme ile iyi bir hizmet vermeye çalışan sektör haline gelmiştir. Bu hizmete karşılık onun da tek istediği bakımdır.

Klima Bakım Onarım Aşamaları

Klimalarda hava filtresi bakımı, basınç değerlerinin kontrolü, gaz şarjı kontrolü, iç ve dış temizliği, ünitenin ve kumandanın temizliği bakım aşamalardır. Bakımdan geçmeyen bu bölümlerde arıza yaşanması olası durumlardır. Bakımı yapılan klimalarda enerji tasarrufu sağlanır. Dış yüzey tozlanması engellenir. Yapılan Küçükçekmece klima bakım ve tamiri rutin bakımlarında klima temizliği cihazın güvenliği için olmazsa olmaz kuraldır.  

Klimaların bakıma ve onarıma ihtiyaçları vardır. Bakım yaptırarak oluşabilecek arızaların önüne geçmek mümkündür. Kullanım esnasında tamire de ihtiyaç duyabilir. Unutulmaması gereken nokta şudur ki; bakım oluşabilecek arızaların önüne geçmek demektir. Klima bakımları genelde bulundukları yerde yapılarak bir servis hizmeti sunulur. Ancak ciddi bir arızaya geçmiş hal söz konusu ise klima Küçükçekmece klima bakım ve tamiri kapsamında firmaya alınarak bakımı yapılır.

Duvar Tipi Split Klimalar

Günümüzde en çok kullanılan klima türü olarak duvar tipi split klimalar ifade edilebilir. Bu klimalarda iç ortamında ısı alışverişi yapılırken iç ünitesi ile dış ortamda ısı alışverişi yapılırken dış ünitesinden oluşumu vardır. Yani iki ünite arasında enerji geçişi söz konusudur. Bu tip klimaların doğru montajı sonrasında bakımına da dikkat edildiği sürece uzun yıllar yüksek verimle çalışması sağlanabilir.

Firmamız klima bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Klimalarında meydana gelebilecek arızalar ya da bakımlar için taleplerinize karşılık haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz. Firmamız nezdinde önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Bir klimanın bir yaşam alanındaki yerinin, öneminin farkında olarak en hızlı hizmeti vermek için yanınızdayız. Deneyimli ve profesyonel teknik ekibimizle birlikte donanımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Cihazlarınızda sorun yaşamamanız için her zaman söylediğimiz şey periyodik bakımdır. Bu bakımda Küçükçekmece klima bakım ve tamiri imzamızla her zaman yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir